- Advertisement -spot_img

TAG

Gordon Ramsay

Pas mijëra kritikave, shfaqja televizive e Gordon Ramsay hiqet nga transmetimi

Shfaqja më e re televizive e kuzhinierit me famë botërore Gordon Ramsay është kryqëzuar nga komentet dhe vlerësimet e dobëta. Shfaqja me titull “Bank...

Latest news

- Advertisement -spot_img