- Advertisement -spot_img

TAG

graciela

A është ndarë Stine nga partnerja?

Këngëtari i njohur Stine dhe partnerja e tij, Graciela u përfolën për një ndarje. Por Stine i ka hedhur poshtë thashethemet, duke thënë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img