- Advertisement -spot_img

TAG

grek biznesmen

Biznesmeni u gjet i vrarë në një kanal ujitës, nëna dhe djali akuzohen për vrasjen e tij. Ja si ka ndodhur ngjarja e rëndë

Një grua e moshuar dhe djali i saj 50 vjeç do të dërgohen në Prokurorinë Publike Serres, ditën e nesërme në mëngjes, pasi ata...

Latest news

- Advertisement -spot_img