- Advertisement -spot_img

TAG

grek sizmolog

Flet sizmologu i njohur grek: Ky është tërmeti më i madh përgjatë tri dekadave

Profesori i shquar i sizmiologjisë Kostas Papazahos, në Universitetin Aristotelis të Selanikut ka folur për tërmetet dhe ka dhënë informacion si për vendet e...

Latest news

- Advertisement -spot_img