- Advertisement -spot_img

TAG

grup

Italia fiton edhe me Uellsin duke shkuar 9 pikë. Kush u fundos në këtë grup?

Italia fitoi edhe ndeshjen e fundit të fazës në grupe, duke mos toleruar ndaj Uellsit, ndërkohë që tre golat e pësuar në ndeshjen ndaj...

Një grua kundër Bashës. Njoftimi i Grupit kundër kryetarit. Ja emrat e rinj për kandidatë

Grupimi për PD ka paraqitur sot zyrtarisht dy kandidatura për garën e hapur për kreun e PD-së. Ata janë Edit Harxhi dhe Ibsen Elezi....

‘Qëlloi veten me armë zjarri’/ Vdes në spital 46 vjeçari

Mbrëmjen e sotme, një 46-vjeçar me iniciale S.A. ka ndërruar jetë, pasi u dërgua në spital me plagë të rënda. Sipas policisë 46-vjeçari është vetëplagosur...

Si u goditën natën vrasësit me pagesë. Gazetari Artan Hoxha: U tmerrova

  Gazetari investigativ Artan Hoxha i ftuar mbrëmjen e sotme në Radarin Informativ në ABC zbuloi detaje të reja në lidhje me hetimet që zbuluan...

Latest news

- Advertisement -spot_img