- Advertisement -spot_img

TAG

Harry Potter

Aktorja e njohur me pasiguri pas Harry Potter: Trajtohesha si një krijesë ndryshe

Aktorja e Harry Potter, Jessie Cave ka folur gjatë e gjerë për eksperiencën e saj në filmin e njohur në mbarë botën. Ajo ka sjellë...

Ndahet nga jeta aktori i njohur i “Harry Potter”,humb betejën me kancerin

Aktori i njohur, Paul Ritter ka humbur betejën me tumorin në tru. 54-vjeçari që u bë i famshëm nga pjesëmarrja te Harry Potter dhe Half-Blood...

Latest news

- Advertisement -spot_img