- Advertisement -spot_img

TAG

Harry Styles

Harry Styles i vendos kusht fansave që duan të jenë pjesë e turneut të tij

Harry Styles ka zbuluar se fansat që duan të marrin pjesë në turneun e tij në SHBA do të duhet të japin prova se...

Dëshira e çdo vajze, mos vallë One Direction do ribashkohet

Është përfolur e është kërkuar kaq shumë dhe ja që edhe mund të ndodhë bashkimi i One Direction. Fansat e grupit kanë nisur të...

Fotot e Harry Styles i veshur si Ariel po bëhen virale

Harry Styles,artisti i njohur i cili ka rrëmbyer zemrat e vajzave në mbarë botën,ka bërë xhiron e rrjetit me fotot e tij më qesharake...

Latest news

- Advertisement -spot_img