Fotot e Harry Styles i veshur si Ariel po bëhen virale

0

Harry Styles,artisti i njohur i cili ka rrëmbyer zemrat e vajzave në mbarë botën,ka bërë xhiron e rrjetit me fotot e tij më qesharake ,por të adhurueshme në të njejtën kohë.

Artisti ka pozuar i veshur si Arieli në filmin vizatimor “Sirena e Vogël”.27-vjeçari ka bërë që fotot e tij të komentohen jo vetëm për bishtin esmerald dhe cigaren apo gotën e shampanjës që mban në dorë,por edhe për mënyrën se si ka pozuar.

InfoWebTV

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu