- Advertisement -spot_img

TAG

ILIR BEQAJ

Shkodra nuk gjen paqe, çfarë po ndodh me Bardh Spahinë dhe Ilir Beqajn

  Shkodra është një nga qarqet më interesante sa i takon garës ndërmjet kandidatëve të së njëjtës parti, ku deri në momentet që flasim, kur...

Mbyllet numërimi në Shkodër, Si u ndanë mandatet në bastionin e demokratëve

Është mbyllur procesi i numërimit të votave në qarkun e Shkodrës, ku me të dhënat e deritanishme PD ka marrë 5 mandate, PS ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img