- Advertisement -spot_img

TAG

Indi

Ndahet nga jeta një prej aktorëve më të njohur në Indi, Dilip Kumar

Ka ndërruar jetë në moshën 98-vjeçare, një prej aktorëve më të famshëm të Indisë, Dalip Kumar. Ai ishte i shtruar në spital që nga 30...

Lehtësimi i masave kundër koronavirusit, rihapet Taj Mahal

India rihapi mauzolën e shekullit 17, të njohur si Taj Mahal, në kuadër të lehtësimit të disa masave kundër koronavirusit. Zyrtarët thanë se vetëm 650...

Me 39 gra dhe 89 fëmijë, shuhet kreu i “familjes më të madhe në botë”

Një 76-vjeçar që besohet të jetë kryefamiljari i familjes më të madhe në botë ka vdekur në shtetin Mizoram të Indisë. Ziona Chana, kreu i...

Situatë filmash/ U vesh si vajzë për t’ju afruar vajzës që dashuronte, i riu dhunohet nga mysafirët

Një burrë në Indi i cili ishte veshur si ‘nuse’ në mënyrë që t’i afrohej të dashurës së tij sekrete në ditën e saj...

Fabrika përfshihet nga zjarri gjigand, raportohet për 18 të vdekur

Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë të prodhimit të kimikateve në Indinë perëndimore, ku si pasojë kanë mbetur të vdekur 18 persona. Nga...

Nusja vdes papritur gjatë ceremonisë së dasmës/ Martesa nuk anullohet, zëvendësohet nga e motra

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi ku një nuse ka humbur jetën gjatë ceremonisë së martesës dhe në mënyrë që dasma te...

Alien apo shtrigë? Qytetarët tmerrohen nga krijesa e çuditshme

Një video e filmuar në Indi ka tmerruar rrjetin. Silueta me pamje të çuditshme, me këmbë dhe krahë të gjatë shfaqet duke ecur përtej...

(Video) Hodhën trupin e viktimës së Covid-19 nga ura, arrestohen familjarët

Trupi i pajetë i viktimës së COVID-19 është filmuar duke u hedhur në një lumë nga familjarët e të ndjerit, pasqyrë kjo që tregon...

Konfuzohen mjekët nga misteri pa përgjigje: 22-vjeçari që qan gjak

Një fenomen i rrallë tronditi dhe hutoi komunitetin mjekësor kur një 22-vjeçar vizitoi Institutin e Shkencave Mjekësore të Ishujve Nicobar në Andamanin e Jugut,...

Indianët shkelin rregullat e pandemisë për të nderuar kalin në funeral

Mijëra njerëz shiheshin dje duke shkelur rregullat kufizuese të pandemisë në Indi, për të marrë pjesë në funeralin e një kali. Në pamjet e publikuara...

Latest news

- Advertisement -spot_img