- Advertisement -spot_img

TAG

info elbasani elbasan

Ja përse njerëzit e lindur në Tetor jetojnë më gjatë

Studiuesit e Universitetit të Çikagos i kanë krahasuar të dhënat e njëqindvjeçarëve të lindur në tetor, në periudhën midis viteve 1880 dhe 1895 me të dhënat e...

Degradon në grushta numërimi i votave të PD-së.

Degradon në grushte numërimi i votave të PD-së. Numërimi i votave të anëtarësisë së PD-së nuk ka kaluar pa incidente në Kamëz. Mësohet se njerëzit...

“Hellalbanianz”/”Ferri i shqiptarve”,banda që po terrorizon Italinë

Një bandë shqiptarësh të quajtur “Ferri shqiptar” (Hellbanianz) akuzohen për një seri krimesh e cila vepronte në zonën Tigullio e Liguria. Hetimi ndaj kësaj bande...

Latest news

- Advertisement -spot_img