- Advertisement -spot_img

TAG

joana melengu

“Do t’ju pritet gjuha”, Marash Logu denoncon vëzhguesen e PS-së: Ka kërcënuar me jetë

Partia Demokratike ka akuzuar vëzhguesen e PS, Joana Melengu se ka kërcënuar vëzhgues të PD gjatë rinumërimit të votave. Sipas përfaqësuesit ligjor të PD, Marash...

Furgoni plot me ushqime ,hetohen në gjendje të lirë dy personat e bllokuar nga simpatizanët e PD-së

  Punonjësja e Bashkisë Berat, Joana Melëngu, dhe shoferi i furgonit të ndalur nga eksponetët e PD-së në Berat teksa po shpërndanin ndihma nga rezervat...

Latest news

- Advertisement -spot_img