- Advertisement -spot_img

TAG

kabinet

Spiropali zbulon kur dalin emrat e rinj të kabinetit, si do zgjidhet presidenti dhe a do ketë një ministër për çdo qark?

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi në emisionin “Breaking” në Top News se emrat e qeverisë së re do të mësohen në...

Latest news

- Advertisement -spot_img