- Advertisement -spot_img

TAG

kala

Zjarr pranë kalasë së Beratit, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Një zjarr është shfaqur pak minuta në parë në Kalanë e Beratit. Zjarri ka rënë në kuroren me pisha, disa metra poshtë Tabes së...

Koncerti i magjishëm pushton kalanë, Elbasani shijon zërin e tre tenorëve

Pas dy vite të gjata pandemie edhe arti po përpiqet të riorganizohet dhe të rigjejë shpirtin e publikut. Një mbrëmje fantastike pushtoi kalanë e Elbasanit...

Latest news

- Advertisement -spot_img