- Advertisement -spot_img

TAG

Kalaja

Dëmtohet Kalaja e Elbasanit, reshjet e dëborës dhe të shiut shkaku kryesor i dëmtimit

Kalaja e qytetit të Elbasanit është një kala 2000 vjeçare e ndërtuar nga pushtuesit romakë. Duke qenë një nga monumentet historike më të rëndësishme...

Latest news

- Advertisement -spot_img