- Advertisement -spot_img

TAG

Kancer

“Më duhet t’ju tregoj diçka”, aktorja e njohur ndan lajmin e hidhur me fansat

Vite pasi Kathy Griffin vendosi të rruante flokët për të mbështetur motrën e saj që ishte duke ndjekur terapinë e kimioterapisë, aktorja ka njoftuar...

Aktori i njohur i “Friends” diagnostikohet me kancer

James Michael Tyler, i njohur me rolin e tij si ‘Gunther’ në serialin ‘Friends’ ka konfirmuar që po vuan nga kanceri i prostatës. Aktori është...

E trishtë! 21-vjeçarja ndahet nga jeta ditën e dasmës së saj

Chloe Askey, 21 vjeç kishte planifikuar që 12 prilli të ishte dita më e bukur e jetës së saj, pasi do të kurorëzohej me...

Lajme të mira!Ky është ilaçi i cili eleminon kancerin e avancuar të trurit

Dy njerëz me kancer të avancuar të trurit i janë përgjigjur mirë një prove të vogël të një kombinimi eksperimental të ilaçeve kimioterapike dhe...

Ja arsyet se pse këto ushqime nuk duhet ti hani pas moshës 35-vjec

  Shëndeti juaj varet nga zakonet e të ngrënit. Ushqimet e pasura me vlera ushqyese mbrojnë trupin nga zhvillimi i sëmundjeve të ndryshme, përfshirë kancerin....

Fitoi përballë komunizmit, por jo përballë kancerit, ndërron jetë Agustin Miraka

Agustin Miraka, një nga kontribuesit më të rëndësishëm në evidentimin e krimeve të komunizmit, ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e një...

Latest news

- Advertisement -spot_img