- Advertisement -spot_img

TAG

Karoline Edstadler

Ministrja austriake: Duhet t’ju japim prespektivë për t’u anëtarësuar në BE

  Ministrja austriake për BE dhe Kushtetutën, Karoline Edstadler, zhvilloi sot një vizitë në Shqipëri ku u takua me ministren e jashtme Olta Xhaçka dhe...

Olta Xhaçka në konferencë me ministren austriake: Të lehtësohen pengesat për rajonin

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka zhvilluar një konferencë për mediat me ministren për Bashkimin Europian dhe Kushtetutën, Karoline Edstadler. Në...

Latest news

- Advertisement -spot_img