- Advertisement -spot_img

TAG

kartmonedha

Banka e Shqipërisë nxjerr në treg dy kartëmonedhat e reja. Për herë të parë 10 mijë lekëshi

Banka e Shqipërisë do të prezantojë javën e ardhshme dy kartëmonedhat e reja, ku njëra është dezajn i ri i prerej 1 mijë lekshe...

Dyqanxhiu habitet,miu i vodhi kartmonedhat dhe mbushi folenë e këlyshëve

Një pronar dyqani është shokuar kur pa paratë e tij të shpërndara në dysheme pranë një vrime në mur. Pasi nisi të hetonte, burri...

Njihuni me 3 kartmonedhat e reja që do të dalin në treg deri në fund të vitit 2021

Tre kartëmonedha të reja, një prej të cilave nuk ka qarkulluar më parë në vendin tonë do të hidhen këtë vit në treg. Konkretisht...

Latest news

- Advertisement -spot_img