- Advertisement -spot_img

TAG

Kejdi Mehmetaj

“U përdorën miliona euro pak ditë para zgjedhjeve”, flet zëdhënësja e LSI

  Zëdhënësja e LSI, Kejdi Mehmetaj, doli në një deklaratë për mediat, për të denoncuar raste të përdorimit të parave të buxhetit të shtetit në...

Monika Kryemadhi mban “peng” fatin e Kejdi Mehmetajt dhe Petrit Vasilit, kush do futet në Kuvend

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka rezultuar të jetë fituese e mandatit të deputetes në dy qarqe, Tiranë dhe Fier...

Petrit Vasili apo Kejdi Mehmetaj? Kujt do t’ia hapë rrugën Monika Kryemadhi për të hyrë në Kuvend

Lëvizja Socialiste për Integrim është partia që ka pësuar dhe rënien më të madhe në krahasim me zgjedhjet e vitit 2017, në të cilat...

LSI rikthen banderolat , Meta apelon: Mos bini pre e provokimeve

  Në mungesë të një përgjigje nga Bashkia e Fierit, mbështetës të LSI rreth orës 11:19 nisën të rivendosin banerin elektoral dhe disa flamuj. Heqja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img