- Advertisement -spot_img

TAG

Kërkim

Mbollën parcelën me 100 rrënjë kanabis, policia shpall në kërkim dy pronarët e tokës

Rreth 100 rrënjë kanabis janë zbuluar sot nga policia, në fshatin Larushk të Krujës. Burime për mediet bëjnë me dije se janë shpallur në kërkim...

LAJM I FUNDIT/ Është dënuar me tre vite burg për mashtrim, arrestohet Marida Shehu

Marida Shehu, e shpallur në kërkim për veprën penale “Mashtrimi”, është arrestuar ditën e sotme. Ajo është dënuar me tre vite burg. Sajmir dhe Marida...

E hutuar dhe e veshur çuditshëm, e moshuara shpallet në kërkim/ Ja arsyeja

Policia angleze ka nisur kërkimet ndaj një gruaje të moshuar e cila iu bie zileve të shtëpive gjatë natës. Sipas mediave të huaja, policia e...

I arratisur prej kohësh: Mafiozi zbulohet nga videot e gatimit në YouTube

As një mafioz i kërkuar prej kohësh nga policia nuk i rezistoi dëshirës për të publikuar online recetat e shijshme italiane, por ja kaq...

4 të rinjtë kundërshtojnë punonjësit e Policisë, dy prej tyre arrestohen, dy të tjerë ia mbathin/ Ja çfarë iu gjet pas kontrollit

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 4 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve A. D., 29 vjeç dhe...

“Hajduti i farmacive” autor i 3 vjedhjeve brenda një jave

Kristi Çinari i cili është shpallur në kërkim për grabitjen e filialit të dhënies së kredisë në rrugën “Bardhyl” dyshohet të jetë edhe autori...

Latest news

- Advertisement -spot_img