- Advertisement -spot_img

TAG

kim kardsashian

Kim Kardashian: “Do t’i dhuroj 1 milion dollarë organizatës ‘Fondi Armen’”.

Lufta midis Ajzerbaxhanit dhe Armenisë ka prekur edhe motrat Kardashian, të cilat kanë shfrytëzuar rrjetin e Instagramit për të mbledhur fonde, të cilat...

Latest news

- Advertisement -spot_img