- Advertisement -spot_img

TAG

kim

Debat mes motrash për një punonjëse, çfarë ndodhi mes Kim dhe Kourtney

Tensionet midis Kourtney-t dhe Kim Kardashian u rritën gjatë episodit të fundit të Keeping Up With the Kardashians. "Dadoja e Kim dhe unë patëm një...

U përplasën dhe kërcënuan njëri tjetrin publikisht, Meta, Rama dhe Kim bëhen bashkë në Durrës

  Ka nisur sot në Portin e Durrësit stërvitja e madhe, me dislokimin që ndodh për herë të parë që prej Luftës së Dytë Botërore,...

Latest news

- Advertisement -spot_img