- Advertisement -spot_img

TAG

kinema

Ja pse duhet të shkoni në një udhëtim, kinema apo restorant, vetëm

Profesoreshat e marketingut, Rebecca Ratner dhe Rebecca Hamilton, pasi anketuan qindra njerëz, gjetën se shumica e njerëzve kënaqeshin më shumë se ç'prisnin kur dilnin...

“A Quiet Place Part II” gati për të tmerruar adhuruesit, pjese e kastit edhe aktori kryesor i “Peaky Blinders”

"A Quiet Place Part II” ka publikuar trailerin përfundimtar përpara debutimit të saj në teatër. Traileri hapet me disa pamje të reja të Lee...

Latest news

- Advertisement -spot_img