- Advertisement -spot_img

TAG

kokaine

Himarë/ Shpërndanin kokainë dhe kanabis, arrestohen dy persona (Emrat)

Ingrid Jaçe dhe Dino Xhelili janë arrestuar ditën e sotme nga Policia e Himarës pasi akuzohen se shpërndanin kokainë dhe kanabis. Arrestimi i tyre u...

U kapën me kokainë, policia italiane arreston dy shqiptarët

Dy të rinj janë arrestuar në Brescia të Italisë për shkak se janë kapur me një sasi të konsiderueshme kokainë. Mësohet se dy të...

U kap me 1 kg kokainë në makinë, arrestohet 23-vjeçari shqiptar

Gjykata britanike dënoi me 20 muaj burg një 23-vjeçar shqiptar, pasi u kap me një kilogramë kokainë në makinë. I dënuari, sipas mediave britanike, është...

Kokaina e sekuestruar në Durrës u zbulua në Muriqan, arrestohet 24-vjeçari

Muriqan, Shkodër. – Parandalohet dhe goditet një tjetër rast i tentativës për trafikim të drogave të forta. Finalizohet operacioni policor antidrogë i koduar “Perëndimi”.Parandalimi nga...

Sekuestrohet një tjetër sasi kokaine në Portin e Durrësit

Një tjetër sasi kokaine është sekuestruar pasditen e kësaj të marte në Portin e Durrësit. Kokaina ishte e fshehur në një makinë dhe po dilte...

Kapet sërish kokainë në kontenierët e “Alba Exotic Fruit”

Një tjetër sasi lënde narkotike kokainë është kapur në portin e Durrësit në kontenierët e kompanisë “Alba Exotic Fruit”. Policia bën me dije se gjatë...

(Emri) Ky është personi që iu largua policisë, i sekuestrohet 1.5 kg kokainë

Ka zgjatur disa orë ndjekja e policisë për makinën e zezë e cila u shpëtoi nga duart në zonën e “Varrit të Bamit” në...

E FUNDIT/ Sekuestrohet një sasi tjetër kokaine në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit njofton se ka sekuestruar ditën e sotme një sasi tjetër të dyshuar si kokainë në Portin e Durrësit, në një aksion...

Të fshehur në hyrje të pallatit, të rinjtë kapen me kokainë dhe kanabis

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre të rinj pasi dy prej tyre janë kapur me lëndë narkotike në hyrje të një pallati,...

Sekuestrimi i kokainës në Portin e Durrësit, zbulohet pesha e vërtetë

Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i drogës në Portin e Durrësit. Mësohet se sasia e kokainës së sekuestruar nuk është ajo e...

Latest news

- Advertisement -spot_img