- Advertisement -spot_img

TAG

Kol Kola

Tentoi të kryente marrëdhenie me 13 vjeçaren, Gjykata merr vendimin për policin 63 vjeçar

Gjykata e Lezhës ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për efektivin e policisë, Kol Kola për veprën penale “ngacmim seksual dhe kryerjen...

“Më mori nga dentisja”, zbardhet dëshmia e 13-vjeçares që u sulmua seksualisht nga polici

Është zbardhur dëshmia e 13-vjeçares e cila u sulmua seksualisht nga polici Kol Kola në Lezhë. Sipas dëshmisë, ngjarja ka ndodhur më 29 Prill,...

Latest news

- Advertisement -spot_img