- Advertisement -spot_img

TAG

kolegë

Deklaroi se ishte përdorues droge prej 17 vjetësh, Adi Pojana thumbon kolegët në media: Ik ore futuni tek zabeli juaj

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana ka shpërthyer gjatë një intervistë televizive ndaj kolegëve dhe personazheve të njohur. I ftuar në emisionin “Ftesë në...

Këshillat që duhet të ndiqni për një sjellje të denjë në punën tuaj të re

Nëse keni vështirësi në mënyrën se si të silleni në ambientin e ri të punës, atëherë këshillat e mirëmenduara do t'ju ndihmojnë.Mjafton t'i lexoni...

Polici 62-vjeçar ngacmon seksualisht një të mitur. Arrestohet nga kolegët (Foto, emri)

Një efektiv policie i identifikuar si Kol Kola, i moshës 62-vjeçare është vënë në pranga pasi ka ngacmcuar seksualisht një të mitur dhe ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img