- Advertisement -spot_img

TAG

kombetarja shqiptare

“Botërori 2022”, përcaktohen vazot/ Shqipëria në të katërtën, zbulohen rivalët e mundshëm

Eleminatoret e Botërorit "Qatar 2022" po afrojnë dhe së fundmi, Kombëtarja shqiptare ka mësuar se në cilën vazo do të jetë për shortin e...

Kombëtarja Shqiptare më pranë ndeshjeve/ Sot shpallet lista e futbollistëve

Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë më datën 11 vllazëroren me Kosovën dhe më datat 15 e 18 me Kazakistanin dhe Bjellorusinë. Lista...

Kombëtarja shqiptare/ Uzuni: Të luash në Shqipëri është dyfish e vështirë.

Një ndër problemet e futbollit shqiptar është bojkoti i Ligës Profesioniste të Futbollit, e cila nuk pranon që të vazhdojë deri në plotësimin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img