- Advertisement -spot_img

TAG

komitet

Nesër Komiteti Teknik lehtëson masat antiCovid. Vjen konfirmimi

Ditën e nesërme do të mblidhet Komiteti Teknik i Ekspertëve, për të lehtësuar masat anti-covid në vendin tonë. Këtë fakt e konfirmoi ministrja e...

Pas 25 marsit lejohen tubimet dhe grumbullimet. Vendim i Komitetit të Ekspertëve

Ditën e sotme Komiteti i Ekspertëve ka marrë vendimin që pas datës 25 mars të lejohen grumbullimet dhe tubimet në vende të hapura apo...

Komiteti Teknik i Ekspertëve mblidhet për situatën e krijuar nga Covid. Çfarë u vendos për dy javët në vazhdim

Komiteti Teknik i Ekspertëve vlerëson se vijojmë të mbetemi në situatë delikate edhe pse ka tendencë ulje të qendrueshme. Ndërkohë konfirmohet prania e varianit britanik...

Tritan Kalo largohet nga Komiteti i Ekspertëve: Kushdo nga gjithologët dhe kritikët mund ta marrë vendin tim

Mjeku i njohur Tritan Kalo prej ditës së sotme nuk do të jetë më pjesë e Komitetit të Ekspertëve, që është caktuar prej një...

Latest news

- Advertisement -spot_img