- Advertisement -spot_img

TAG

Komiteti Imunizimit

Komiteti Imunizimit merr vendimin: Ja çfarë do të ndodhë me vaksinën Astra Zeneca

Komuniteti Kombëtar i Imunizimit dhe Vaksinimit ka vendosur mbrëmjen e sotme të vazhdohet me vaksinimin me Astra Zeneca-n, pavarësisht se shumcia e vendeve të...

Latest news

- Advertisement -spot_img