- Advertisement -spot_img

TAG

korfuz

Para se të vriste pronaren dhe bashkëshortin e saj, më pas veten, shkruajti letër duke kërkuar falje, autori e kishte planifikuar gjithçka prej kohësh

Detaje të reja janë zbardhur pas 2 vrasjeve dhe vetëvrasjes së ditës së djeshme në ishullin grek, Korfuz. Sipas Protothema ishte një burrë 67-vjeçar, ai...

Ndryshon versioni i ngjarjes/ Vrau dy persona dhe u vetëvra, autori u konfliktua me pronaren dhe mori armën e gjahut

  Përmbyset dinamika e ngjarjes së rëndë që tronditi Greqinë paraditen e sotme ku një person vrau dy të tjerë dhe më pas iu vetëvra....

Latest news

- Advertisement -spot_img