- Advertisement -spot_img

TAG

kososva

Shtrëngimi i masave anti-Covid / Pritet karantinimi në Kosovë

Kosova pritet të marrë vendimin për të shtrënguar masat anti-Covid-19 me qëllim parandalimin dhe përhapjen e koronavirusit. Ditën e martë Kosova pritet të futet në...

Ish-krerët e UÇK-së në Hagë/ Hoti i bashkohet “Minishengenit Ballkanik”

Mediat e Kosovës kanë bërë me dije se në mbledhjen online që do të realizohet sot mes vendeve të Shengenit Ballkanik, do të jetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img