- Advertisement -spot_img

TAG

Kryetarja e Gjykates

Gjyqtarja Enkeleda Kapedani mohon VIDEOT duke bërë paradë në zyrë: Nuk jam unë! Pamjet janë të inskenuara

Kryetarja e Gjykatës së Elbasanit Enkeleda Kapedani, magjistratja që shfaqet në rrjetin social Tik Tok duke bërë paradë në zyrë, me lëvizje s*ksi dhe...

Reagon Kryetarja e Gjykates se Rrethit Elbasan, Enkeleda Kapedani për Infoweb

Kryegjyqtarja e Elbasanit, Enkeleda Kapedani ka reaguar për herë të parë pas videove të publikuara në TikTok, ku ajo shihet me makina dhe veshje të shtrenjta,...

“Jam mafia, mafia, mafia”, kryetarja e gjykatës së Elbasanit nuk ndalon së postuari video me Gucci e BMW në TikTok teksa krimi ka kapluar...

Kryetarja e Gjykates se Rrethit Elbasan, Enkeleda Kapedani është kapur mat duke publikuar vazhdimisht video me kërcime dhe rroba të shtrenjta, ndërkohë qe niveli...

Latest news

- Advertisement -spot_img