- Advertisement -spot_img

TAG

kujdestari

“Britney po vijmë që të të nxjerrim nga burgu”, Madonna mbështet publikisht Spears

Çështja e Britney Spears është diskutuar tej mase kohët e fundit për kujdestarinë e babit të saj. Të shumtë janë personazhet e njohur që...

“Ishte shumë kërcënuese dhe e frikshme”, Iggy Azalea del në mbrojtje të Britney-t: Jam dëshmitare!

Britney Spears i shokoi të gjithë javën e shkuar pas rrëfimit të saj në gjykatë mbi kujdestarinë e të atit. Ajo tregoi se për...

Çështja e kujdestarisë së Britney Spears, reagon për herë të parë motra e saj

Gjatë gjithë kësaj kohe rrjeti ka gumëzhuar në lidhje me situatën dramatike të Britney Spears. Java e kaluar i ka lumturuar fansat e zjarrtë të...

Gjykata i heq pilotit të drejtën të takojë fëmijën, ja kush do e rrisi

Prindërve të Caroline Crouch iu dha kujdestaria e plotë e vajzës një vjeçare të ciftit, Lydia, të cilën bashkëshorti i saj është ndaluar ta...

Latest news

- Advertisement -spot_img