- Advertisement -spot_img

TAG

la casa de papel

Nga “Lucifer” tek “La casa de papel”, ja çfarë sjell Netflix gjatë shtatorit

Për shumë njerëz, shtatori është muaji i fillimeve dhe rifillimeve, i marrjes së jetës në kontroll dhe i të qenit i organizuar. Por, si...

“Prit pak, profesori ku është?” Publikohet traileri i sezonit të 5 të “La Casa de Papel”

Pas një numërimi mbrapsht që nisi përpara 24 orëve, më në fund u publikua traileri i sezonit të ri të serialit "La Casa de...

Ja kur do të transmetohet sezoni i fundit i La Casa de Papel

Sezoni i fundit i “La Casa De Papel” (Money Heist) do të publikohet në dy pjesë, pjesa e parë do të dalë më 3...

Bëhuni gati! Netflix publikon trailerin dhe datat e transmetimit të “La Casa De Papel”

Sezoni i pestë i “La Casa De Papel” më në fund do të nisë transmetimin së shpejti. Ditën e sotme “Netflix” ka publikuar në...

Lajm i keq për fansat e “La Casa De Papel”, çfarë ka ndodhur me “Profesorin”

Sezoni i pestë i “La Casa De Papel” po pritet me padurim nga fansat e serialit të famshëm, që theu rekord shikueshmërie në mbarë...

Çifti i aktorëve të “La Casa de Papel” dhe “Elite” duket se i kanë dhënë fund romancës së tyre

Jaime Lorente dhe Maria Pedraza, aktorët e njohur që kanë punuar së bashku në serialet e mirënjohura “La Casa de Papel” dhe “Elite", mendohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img