- Advertisement -spot_img

TAG

Lazarat

Vdes në mënyrë tragjike një person, po montonte… (Emri)

Një person ka humbur jetën në mënyrë tragjike në fshatin Lazarat të Gjirokastrës. Burime bëjnë me dije se shtetasi 56-vjeçar Artan Pollo ka qenë duke...

Rikthehet droga në Lazarat, arrestohet 26-vjeçari me lëndët narkotike

Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Sekuestrohen  lëndë e dyshuar narkotike cannabis sativa  dhe fara të dyshuara të bimës narkotike...

Lazarat/ Digjet makina, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

Automjeti në pronësi të qytetarit me iniciale I.B., banues në Lazarat,është djegur mëngjesin e kësaj të hëne. Nga informacionet paraprake dyshohet për zjarrëvënie të qëllimshme.

Latest news

- Advertisement -spot_img