- Advertisement -spot_img

TAG

Lediana

Mevlani dhe Aristela publikuan foton në shtrat, reagon Lediana

Fotografia e Mevlanit pranë Aristelës mori vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale, sidomos të fansave pro çiftit Mevlan-Lediana. Madje fansat e Ledianës janë vënë...

Puthje dhe shuplaka,çfarë i premtuan njëri-tjetrit Lediana dhe Mevlani

Mevlani dhe Lediana u përfshinë totalisht në takimin mes tyre gjersa drekonin në një restorant në natyrë. Ndryshe nga takimi i kaluar, ata u treguan...

Ledjana vë Mevlanin me “shpatulla pas murit” dhe bën deklaratën e papritur për të

Ledjana dhe Mevlani janë një nga dyshet më të përfolura të “Për’puthen”. Ndërkohë që të gjithë presin t’i shohin bashkë çift, duket se ata...

Mevlani publikon foto me Aristelën dhe komenti i Antonelës i merr të gjithë vëmendjen

Në trekëndëshin e dashurisë mes Mevlanit, Ledjanës dhe Antonelës tanimë është futur Aristela. Më herët në emision ajo ka thënë se do t’i sfidojë...

Ledjana bën postimin e papritur pas përjashtimit të Elvisit

Deklaratat e rënda ndaj Antonelës i kushtuan shtrenjtë Elvisit, i njohur nga të gjithë si Loco. Ai u përjashtua nga emisioni ditën e djeshme,...

Largohet papritur nga Për’puthen, Lediana zbulon nëse do të kthehet sërish në emision

Ledjana Prenga, konkurrentja e re e “Për’puthen” vendosi të largohet për pak kohë nga emisioni. Ajo sqaroi se e kishte të vështirë të përballonte...

Latest news

- Advertisement -spot_img