- Advertisement -spot_img

TAG

Manalat

Shkatërrohen kalldrëmet e lagjes Manalat në Gjirokastër

Bënë punë dhe na sollën ujë, por me thënë të drejtën këtu na kanë lënë, si mos më keq. S’kemi ku shkojnë fare nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img