- Advertisement -spot_img

TAG

Marash Logu

Marash Logu: Taulant Balla përdori ndihmën ekonomike për vota

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Marash Logu ka bërë përgjegjës kryesor Taulant Ballën si organizues të blerjes së votave për...

Durrës/ KAS nuk pranon kërkesën e PD-së për 19 prova të reja

Komisioni i Ankesave Sanksioneve nuk ka pranuar kërkesën e PD-së për 19 prova të reja sa i përket qarkut të Durrësit. “KAS në bazë të...

“Do t’ju pritet gjuha”, Marash Logu denoncon vëzhguesen e PS-së: Ka kërcënuar me jetë

Partia Demokratike ka akuzuar vëzhguesen e PS, Joana Melengu se ka kërcënuar vëzhgues të PD gjatë rinumërimit të votave. Sipas përfaqësuesit ligjor të PD, Marash...

Plas në KAS pas përfundimit të rinumërimit të kutive, shpërthen Marash Logu: Kjo është një skenë krimi…

Marash Logu: U kap duke shpërndarë ndihma për qytetarët në datën 20 Prill, e njëjta shtetase sot ka kërcënuar përpara syve të të gjithë...

Rinumërimi i votave, përfshihen në debat Ilir Rusmajli dhe Marash Logu: Je më i vogli këtu dhe po sillesh si cub

Në ambientet e KQZ-së po zhvllohet aktualisht rinumërimi i 114 kutive të votimit të qarkut të Beratit në kuadër të vendimit të shpallur nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img