- Advertisement -spot_img

TAG

maroken

U përleshën në lokal, avokati i njohur vret marokenin

Massimo Adriatici, këshilltar për sigurinë publike në qytetin Lombard të Voger, avokat i njohur dhe ish-polic , qëlloi mbrëmë një 39-vjeçar maroken pas një...

(Video) Tha se u rrah nga efektivët e policisë, zbulohen pamjet kur kamarierët rrahin brutalisht marokenin

Pas deklaratave në media të një marokeni që pretendonte se është dhunuar nga efektivët, ka reaguar Policia e Durrësit. Blutë bëjnë me dije se marokeni...

Shqiptari qëllon dy marokenë në Itali

Mbrëmjen e kaluar dy persona u plagosën në Milano pas një sherri me një shqiptar. Bëhet fjalë për plagosjen e dy burrave të moshës...

Latest news

- Advertisement -spot_img