- Advertisement -spot_img

TAG

Maskë

Vetitë e frutit të sezonit, tuli i rrushit kurues pas ekspozimit në diell

Përveç një nga frutat primare, rrushi shërben edhe për përdorim të jashtëm, pasi ka shumëllojshmëri efektesh të dobishme. Në disa vende evropiane rrënjët e...

Alergjia po ju mundon këtë stinë, ja si ti shpëtoni…

Pranvera dhe bukuritë e saj vijnë me alergjinë, duke u bërë mankthi i shumë njerëzve që vuajnë këtë sëmundje. Por si t’i shmangim? Kufizoni ekspozimin...

Dalin pamjet filmike. I maskuar dhe me qesen me lekë, grabitësi duke ikur me vrap

Dalin pamjet filmike kur njëri nga autorët e grabitjes mëngjesin e sotëm në Tiranë largohet me vrap me qesen me lekë në dorë. Autori...

Policia ndëshkon çdo individ që nuk respekton masat antiCovid/ Ja sa persona janë gjobitur në 24-orët e fundit

Policia e Shtetit ka gjobitur gjatë 24-orëve të fundit 916 shtetas për mosmbajtjen e maskës në ambiente të hapura ose të mbyllura. Të gjithë...

Dënohet 25-vjeçarja me 6 muaj burg,refuzon të vendos maskën gjatë udhëtimit me avion

Një 24-vjeҫare nga Italia e cila refuzoi të mbante maskën gjatë udhëtimit me avion nga Malta drejt Italisë është dënuar me gjashtë muaj burg. Për...

Latest news

- Advertisement -spot_img