- Advertisement -spot_img

TAG

Melisa

“Ju vu pika muhabetit”, Melisa dhe Andi i japin fund marrëdhënies?

Melisa dhe Andi kanë qenë dyshja më e përfolur në media pas daljes nga “Për’puthen”. Ata të dy pranuan shumë kohë më vonë lidhjen...

“Është thjesht një person”, Andi dhe Melisa hedhin thumba: S’lëpijmë ku pështyjmë

Me publikimin e këngës së saj të re “Leje”, Melisa pranoi më në fund lidhjen me Andin. Mjaftoi një puthje pasionante mes tyre që...

Shqipja nuk e lë çiftin të qetë : Një nga vajzat këtu flirton me Andin edhe pse është me Melisën

Melisa ka qenë e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell, ku është folur në lidhje me marrëdhënien e saj me Andin dhe mënyrën...

Pas debatit me Melisën, Ledjana largohet përfundimisht nga “Për’puthen”: Keni për ta paguar shtrenjtë

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën. E gjitha nisi për shkak se Melisa e...

Ledjana dhe Melisa nisin debatet me njëra-tjetrën: Nuk shes veten për…

Ish-konkurrrentja e “Për’Puthen”, Melisa Lleshi, ishte e ftuar në emisionin “Roped with Olsi” ku rrëfeu gjithçka që kishte mbajtur brenda gjatë ksaj kohe. Ajo pranoi...

Pranoi lidhjen me Andin, Fationi ka dy fjalë për Melisën

Para se Fationi të largohej përfundimisht nga “Për’puthen” hodhi akuza të forta kundrejt Melisës. Ishte i pari ai që ngriti dyshime për lidhje të...

Pasi Melisa konfirmoi lidhjen, Andi ia ktheu dashurinë ‘me të njëjtën monedhë’, ja çfarë i shkruan

  Prej dy ditësh, rrjeti po zien nga puthja e bujshme e Melisa Lleshit dhe Andi Shehut, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” që finalizuan dashurinë e...

Tea komentoi lidhjen e shumëpërfolur,Melisa reagon

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar...

Revoltohet Melisa/ “Në disa momente dua që të flas e të nxjerr fakte”

Për sa kohë ishte pjesë e “Për’puthen”, por edhe pas daljes, Melisa Lleshi ka qenë një nga personazhet më të diskutuar. Emri i saj...

Andi dhe Melisa kapen sërish mat dhe tani nuk mund ta mohojnë dot më

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Andi dhe Melisa, vazhdojnë që të jenë mjaft të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje...

Latest news

- Advertisement -spot_img