Pas debatit me Melisën, Ledjana largohet përfundimisht nga “Për’puthen”: Keni për ta paguar shtrenjtë

0

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën. E gjitha nisi për shkak se Melisa e cilësoi Ledjanën si njeriun më fallco gjatë një intreviste. Gjithashtu Melisa hodhi akuza se Ledjana shtiret, pasi prej kohësh është në një lidhje jashtë emisionit me një person që jeton në Belgjikë.

“O ZEMRA E VOGEL SA QENKA LUMTURU QE I KAM PERMEND EMRIN JA SE PO TE PERMEND SERISH SE ME DUKET MI MORE ME SHAKA MESAZHET QE TE SHKRUAJA! TE FLASESH NE TELEFON KE FRIKE POR TE SHPIKESH MBI MUA TE PELQEN! UNE JAM ME PARIMIN QE NESE ZIHEN 2 TE RINJ DUHET TE NGELI MES KETYRE 2 TE RINJVE POR TE PAFTYRAT NDERHYJNE FAMILJEN, PERMENDIN MAMANE DHE BABANE! UNE PERSONALISHT U LODHA ME MESAZHE ME TY KSHUQE PREFEROJ TE BEJ NJE XHIRO ANDEJ NGA BUKËMIRA! DERGOJI FJALET EDHE ANDEJ NGA BELGJIKA, DO DEGJOHEMI SHUME SHPEJT POR UNE JAM QINGJI I URTE QE PIN 2 NENA!”, shkroi Melisa në një postim.

Ndërkohë pas kësaj përplasjeje të fortë Ledjana ka marrë një vendim drastik. Ajo ka vendosur të lërë përfundimisht “Për’puthen” dhe ka bërë një paralajmërmim të fortë për të gjithë ata që e akuzojnë për lidhje jashtë emisionit. Ndërkohë ajo shprehet se vendimi i saj për largimin nga “Për’puthen” nuk ka lidhje fare me Mevlanin.

“Largimi im nga emisioni nuk ka te beje as me Mevlanin e as me faktin qe ju kam genjyer gjithe keto kohe. Jam akuzuar 2 here ne ate program per martese te rreme pa asnje prove, ndaj kjo eshte nje pabesi qe me eshte bere. Po ju them vetem dicka , kushdo qe vazhdon dhe me akuzon per burrin ne Belgjike dhe thote kam bomba per Ledjanen, betohem ne Zot se sot eshte dhe dite e shenjte se ka per ta paguar shtrenjte”, shkruan Ledjana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu