- Advertisement -spot_img

TAG

Mevlan

Mevlani dhe Aristela publikuan foton në shtrat, reagon Lediana

Fotografia e Mevlanit pranë Aristelës mori vëmendjen e të gjithëve në rrjete sociale, sidomos të fansave pro çiftit Mevlan-Lediana. Madje fansat e Ledianës janë vënë...

Thumba të forta për njëri-tjetrin, kriset marrëdhënia Ledjana-Mevlan

Mevlani dhe Ledjana kanë qenë gjithmonë një nga çiftet më të diskutuara në “Për’puthen”. Para pak ditësh Ledjana vendosi të linte emisionin e të...

Të gjithë në studion e Për’puthen shpërthejnë në lot, çfarë i ndodhi Mevlanit?

  Surpriza për Mevlanin nga mamaja e tij i ka bërë të gjithë që të përloten në këtë puntatë të Për’Puthen. Përmes një videoje mamaja e...

Do të habiteni kur të dëgjoni këngën 9-vjeçare të Antonelës

Në fillim Mevlani, pastaj iu bashkua Juli. Më vonë Melisa, ndërsa Ana Lleshi deklaroi se do t’i futej gjithashtu muzikës. As Ana Kauri s’mbeti pas,...

Antonela heq dorë përfundimisht nga Mevlani, ja çfarë thotë ajo

Treshja Ledjana-Mevlan-Antonela janë kthyer në një nga më të diskutuarit në “Për’puthen”. Që më hyrjen e Antonelës në emision, që shprehu hapur pëlqimin për...

Pas puthjes në prapaskenë, Atdheu dhe Loco hedhin “kunja” mbi Antonelën

Mbrëmjen e djeshme në “Për’Puthen” pati për herë të parë një përballje treshe mes Antonelës-Mevlanit-Ledjanës. Antonela ju kthye Ledjanës shumë ashpër, duke u shprehur...

Me cilin artist të njohur shqiptar do të sjellë Mevlani bashkëpunim

Një nga pjesëtarët e Për’Puthen, Mevlan Shaba do të sjellë një projekt të ri me një artist të njohur shqiptar. Me anë të disa postimeve,...

Mevlan publikon këngën që i dedikoi Ledjanës,konkurentes më të re të emisionit Për’Puthen

Gjatë takimit që pati Mevlani me Ledjanën e surprizoi këtë të fundit duke i dedikuar një këngë. Sot Mevlani e ka publikuar këngën në kanalin e...

Mevlan kundër takimit të Melisës me Elvisin/Po luan lojë,nuk e pëlqen Elvisin

Fakti që Melisa zgjodhi Elvisin për takimin e ardhshëm, Mevlanit nuk i ka pëlqyer aspak dhe mendon se po luhet një lojë nga ajo. Ai...

Marrëdhënia e një çifti tjetër në Për’Puthen nuk po shkon aspak siç duhet/Çfarë ka ndodhur mes tyre?

Mesa duket një tjetër çift në Për'Puthen nuk po shkon siç duhet. Marrëdhënia e Mevlanit dhe Sindin duket që është mjaft e acaruar dhe nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img