- Advertisement -spot_img

TAG

Mevlani

Mevlani dhe Lindita e ‘Përputhen +40’ fotografohen në momente intime

Ish-konkurrentët e "Përputhen" vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në rrjet edhe pas daljes nga programi. Së fundi Princi ka bërë një postim që padyshim...

Bora Zemani zbulon 2 konkurrentët e saj të preferuar në “Për’Puthen”

Bora Zemani arriti majat e karrierës me moderimin e emisionit “Për’puthen”, i cili rezulton deri më tani si një nga programet më të ndjekura...

Antonela largohet nga programi: Mevlani, pengu im më i madh

Ditën e sotme Antonela ishte personazhi i radhës që u largua nga “Për’puthen”. Duke qenë se emisioni po shkon drejt fundit, të gjitha historitë...

Dita e fundit e Mevlanit në program, përlotet Arjan Konomi

Arjan Konomi ka dhënë komentin e tij për Mevlanin, i cili sot e ka ditën e tij të fundit në programin Për’puthen. Teksa fliste për...

A i kanë dhënë fund lidhjes Ledjana dhe Mevlani? Detajet thonë…

Duket se ka marrë fund një nga romancat më të përfolura të Përputhen. Shkak i këtyre aludimeve janë bërë veprimet e dyshes në rrjete sociale. Ata...

Ledjana vendos të largohet nga programi, Mevlani tepër i zhgenjyer

Ditën e djeshme Ledjana bëri të ditur se nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen”.  Ajo u shpreh se vendimi i saj për...

Pas debatit me Melisën, Ledjana largohet përfundimisht nga “Për’puthen”: Keni për ta paguar shtrenjtë

Ledjana dhe Melisa u përfshinë ditën e djeshme në një debat të fortë virtual me njëra-tjetrën. E gjitha nisi për shkak se Melisa e...

Shokuese/ Mevlani e pranon : Po, jam i martuar në Gjermani

Kohët e fundit rrjeti ka “zier” nga lajmi se Mevlani është i martuar në Gjermani dhe pikërisht kjo ka qenë një ndër temat që...

“Për pak e puthe në buzë”,Mevlani reagon ashpër ndaj takimit të Olës me Muratin

Murati dhe Ola kanë zhvilluar takimin e dytë gjatë kësaj jave në natyrë, ku nuk u treguan aq të afruar. Një pjesëtar i tretë ishte...

Puthje dhe shuplaka,çfarë i premtuan njëri-tjetrit Lediana dhe Mevlani

Mevlani dhe Lediana u përfshinë totalisht në takimin mes tyre gjersa drekonin në një restorant në natyrë. Ndryshe nga takimi i kaluar, ata u treguan...

Latest news

- Advertisement -spot_img