- Advertisement -spot_img

TAG

mish

Populli që pranon më mirë të vdesë se sa të heqë dorë nga mishi

Shumica e britanikëve më mirë të kishin 10 vite minus nga jeta e tyre sesa të hiqnin dorë nga mishi. Krahasuar me vitin 2010,...

Sa të sigurtë jeni që mishi që gatuani dhe hani çdo ditë është i freskët?

Edhe pse dietologët shprehen vazhdimisht skeptikë lidhur me konsumimin e mishit, sidomos atij të kuq, ai është një ndër burimet më të rëndësishme të...

Mish dhe birra/ Kjo është gruaja e ligjshme e autorit të vrasjes së dy motrave në Astir

Gruaja që shfaqet në fotot e ilustruara në vijim është Vjollca Tela. Kjo e fundit është gruaja e Përparim Ademit, 59-vjeçarit që ekzekutoi dy të...

Latest news

- Advertisement -spot_img