- Advertisement -spot_img

TAG

mjekja

Mjekja Vali Lila në intubim, kërkohet plazmë me antikorpe

Sot një lajm i trishtë erdhi nga një spital i Stambollit, ku mjeku i nderuar Gerond Husi ishte shtruar pas infektimit me Covid, dhe...

Autoritetet e urdhëruan të mos fliste/ Mjekia kineze: Covid-19 është një armë biologjike e krijuar nga qeveria kineze

Një virologe pretendon të ketë provën se koronavirusi u krijua në një laborator në Wuhan dhe ishte Kina ajo që e prodhoi virusin si...

Latest news

- Advertisement -spot_img