- Advertisement -spot_img

TAG

mond cekici

Blindohen qytetet nga policia, ja cila është arsyeja

Një operacion i gjerë është ndërmarrë nga policia mbrëmjen e kësaj të marte në akset kryesore të Durrësit. Forca të shumta të FNSH-së dhe...

Erzen Breçani flet për përballjen me Mond Çekiçin: “Nxori armën dhe ia drejtoi RENEA-s”

Ish-nëndrejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani tregon sesi e ka njohur Edmond Koçin, 41-vjeçarin e ekzekutuar dy ditë më parë në qytetin e...

Shihni si është bërë shoshë nga plumbat makina luksoze e Mond Çekiçit

Edmond Koçi, i njohur si “Mond Çekiçi” është viktima e ekzekutimit mafioz ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen 16 të Durrësit. Në foto dallohen shenjat...

Latest news

- Advertisement -spot_img