- Advertisement -spot_img

TAG

morg tirane

Historia e trishtë e djalit. I dërgon të atit ushqime tek infektivi, i thanë se ka vdekur dhe ai nuk e gjen dot

Thuajse çdo ditë në Spitalin Infektiv nuk mungojnë denoncimet e qytetarëve që pretendojnë se nuk marrin informacion për të afërmit e tyre të shtruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img