- Advertisement -spot_img

TAG

motër

Prekëse/ Pas divorcit gruaja birëson dy fëmijë, ajo që zbuloi më pas do t’ju befasojë

Një ngjarje aq e bukur dhe e pabesueshme në të njëjtën kohë ka ndodhur për Katie Page, gruan e cila sapo ishte divorcuar nga...

Dy vëllezërit masakrojnë motrën e tyre dhe e fshehin në oborr, arsyeja do t’ju shokojë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Gjermani. Dy vëllezër, dyshohet se kanë masakruar motrën e tyre, pasi nuk i pëlqente mënyra e saj...

Mbytet në lumë heroi 10-vjeçar. Hyri në ujë për të shpëtuar motrën (FOTO)

Historia dramatike e një 10-vjeçari në SHBA po bën xhiron e mediave, ndërsa ai cilësohet si hero. Vogëlushi u hodh dje në një lumë...

Detajet e reja/ Pastruesja njoftoi policinë, vëllai vrau motrën me silenciator dhe e mbajti në banesë

Detaje të reja janë mësuar nga krimi në familje që tronditi kryeqendrën e veriut mbrëmjen e djeshme. Burime bëjnë me dije se ka qenë...

Vëllai që vrau motrën me armë zjarri, arrestohet nga policia. Njoftimi

Policia ka dhënë informacion zyrtar për ngjarjen e rëndë të ndodhur në Shkodër. Uniformat blu bëjnë me dije se vëllai ka vrarë të motrën...

Nusja vdes papritur gjatë ceremonisë së dasmës/ Martesa nuk anullohet, zëvendësohet nga e motra

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indi ku një nuse ka humbur jetën gjatë ceremonisë së martesës dhe në mënyrë që dasma te...

Gjashtë vëllezërit shqiptarë s’duan t’ia dinë për nënën, ia kanë lënë motrës së vetme: Ty të ra ça të bëjmë ne…

Zana është motra më e madhe e gjashtë vëllezërve, por pavarësisht kësaj, ajo jeton me nënën e sëmurë dhe vajzën e saj invalide. Në...

Greqi/ Ngjarje e rëndë në Rodos. 12-vjeçari shqiptar goditi me thikë motrën e tij 11-vjeçare sepse…

  Nuk mund ta mendojë aq lehtë mendja njerëzore, atë çfarë ndodhi mes dy të miturve, vëlla e motër, deri në momentin kur djali 12-vjeçar...

Ngjarje e rëndë në familjen shqiptare në Greqi/ Vëllai i mitur godet me thikë motrën

Një ngjarje e pazakontë është shënuar së fundmi në Greqi, në një familje shqiptare. Një 12-vjeçar ka goditur me thikë motrën e tij 11-vjeçare....

Vrau motrën në bashkëpunim me të atin, nis ballafaqimi në gjykatë

Ditën e sotme u mbajt ballafaqimi në gjykatë mes Shkëlzen dhe Faik Bucit me dëshmitarin e mbrojtur të drejtësisë Miklar Tolën. Ky i fundit është...

Latest news

- Advertisement -spot_img