- Advertisement -spot_img

TAG

Moti

Temperatura të larta, ja parashikimi i motit për ditën e sotme

Shqipëria Orët e paradites vijojnë në ndikimin e motit të kthjellët dhe të nxehtë në të gjithë vendin, por duke ju afruar pasdites priten kalime...

Ditëve të nxehta u vjen fundit, e diela me erë dhe me vranësira.

Ditëve të nxehta të verës mesa duket po ju vjen fundit. Kjo e shtunë raportohet se do të jetë e ngrohtë dhe e favorshme...

Cili është plani juaj për sot? Njihuni me parashikimin e motit

Deri në orët e pasdites parashikohet që Shqipëria të jetë në ndikimin e motit me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, ku më të shpeshta vranësirat...

Surpriza të dielën – shi dhe diell: Ja si do të jetë moti gjatë fundjavës

Moti pritet të jetë me diell gjatë ditës së sotme, ndërsa gjatë pasditës së vonë priten reshje shiu kryesisht në jug dhe në pjesën...

Reshje shiu dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

Dita e diel do të jetë me vranësira dhe intervale kthjellimesh, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Reshje shiu që në orët e para të...

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

Vendi ynë do të karakterizohet sot nga mot me alternime kthjellimesh dhe vranësirash kalimtare deri në mesditë, ku në zonat përgjatë kufirit lindor shfaqen...

Kthjellime dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit për sot

Sipas MeteoAlb: Mbetemi ne ndikimin e motit te qendrueshem i cili do te sjellin dominim te kthjellimeve ne pjesen me te madhe te vendit...

Kjo platformë do t’ju rekomandojë ushqimin në bazë të motit

“Pizza Hut” po krijon një platformë që do t’ju rekomandojë ushqim bazuar në motin e vendit ku jetoni. Rrjeti i restoranteve të njohura amerikane është...

Dita e sotme plot surpriza, parashikimi i motit për sot

Shqipëria mbetet në dominimin e kthjellimeve në pjesën më të madhe të territorit gjatë orëve të paradites. Ndërsa, sipas Meteoalb, mesdita dhe pasditja sjellin kalime...

Gati për plazh? Ja si do të ndryshojnë temperaturat

Sipas MeteoAlb kthjellime dhe temperatura të larta vijojnë të dominojnë në të gjithë Republikën e Shqipërisë gjatë paradites. Parashikohet që pasditja të lërë me kthjellime...

Latest news

- Advertisement -spot_img